Organisatie BSVV

Organisatie BSVV

 

Bestuurs- en commissieleden BSVV
Functie Naam Tel./mob. nr. E-mailadres
Voorzitter Dhr. N. Hoogeveen   voorzitter@bsvv.nl
Vertrouwenspersoon Dhr. W. Klaucke 06-51891544 spssmilde@hetnet.nl
Webmaster Dhr. R. Offereins 06-29371435 webmaster@bsvv.nl
Reclame-tv kantine Dhr. L. de Boer    
Programmaboekje Dhr. J. Radix    

 

Secretaris/ vice voorzitter Mw. A. Timmermans-Eleveld   secretaris@bsvv.nl
Wedstrijdsecretariaat senioren Dhr. A. Sturre 06-30392247 wedstrijdsecretarissenioren@bsvv.nl
Wedstrijdsecretariaat junioren Dhr. H. Poelman 06-18255552 wedstrijdsecretarisjunioren@bsvv.nl
Scheidsrechterscoördinator Mw. A. de Groot   alandegroot@ziggo.nl

 

Financiële zaken Dhr. A. Tuin 06-23112303 financielezaken@bsvv.nl
Commissielid financiële zaken Dhr. L. Smit    
Commissielid financiële zaken Mw. J. Warries    
Ledenadministratie Dhr. T. Blink   ledenadministratie@bsvv.nl

 

Seniorenzaken Dhr. W.J. de Vries 06-11608773 seniorenzaken@bsvv.nl
Consul Dhr. J. de Vries    
Hoofdtrainer Dhr. B. Batterink    
Verzorger Dhr. A. Sturre 06-30392247 sportverzorging@bsvv.nl

 

Jeugdzaken Vacature   jeugdzaken@bsvv.nl
Jeugdcoördinator JO15, MO15, JO19 Dhr. S. Hulshof   coordinatorjo14-17@bsvv.nl
Jeugdcoördinator JO11, JO13 Dhr. H. Louwes, jr.   coordinatorjo11-12@bsvv.nl
Jeugdcoördinator JO8, JO9 Dhr. N. Hendriks   coordinatorjo8-9@bsvv.nl
Coördinator evenementen en toernooien Dhr. W. Klaucke 06-51891544 cet@bsvv.nl

 

Algemene zaken Mw. S. Sikkenga   algemenezaken@bsvv.nl
Dhr. M. Homan 06-46635649
Sponsoring Dhr. M. Homan   sponsoring@bsvv.nl
Sponsoring Dhr. G. Gelling   sponsoring@bsvv.nl
Sponsoring Dhr. T. Blink   sponsoring@bsvv.nl
Voorzitter kantinecommissie Dhr. T. Klein Bramel   kantinezaken@bsvv.nl
Lid kantinecommissie (inkoop) Mw. C. Bouman   kantinezaken@bsvv.nl
Lid kantinecommissie Mw. K. de Jong   kantinezaken@bsvv.nl
Lid kantinecommissie Dhr. M. Olijve   kantinezaken@bsvv.nl
Club van 50 Dhr. M. Homan   clubvan50@bsvv.nl
Onderhoud Dhr. D. Been    
Materiaalbeheer Dhr. H. Louwes, sr.   materiaalbeheer@bsvv.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!