Organisatie BSVV - Samen Zijn Wij BSVV

Organisatie BSVV

Organisatie BSVV

 

Bestuurs- en commissieleden BSVV
Voorzitter
Voorzitter Niels Hoogeveen   voorzitter@bsvv.nl
Vertrouwenspersoon Wim Klaucke 06-51891544 spssmilde@hetnet.nl
Webmaster Rolf Offereins   webmaster@bsvv.nl
Reclame-tv kantine Lubbert de Boer    
Programmaboekje Jan Radix    

 

Secretaris/ vice voorzitter
Secretaris/ vice voorzitter Marieke Mulder   secretaris@bsvv.nl
Wedstrijdsecretariaat senioren Annemarie Eleveld (waarnemend) 06-54674066 wedstrijdsecretarissenioren@bsvv.nl
Wedstrijdsecretariaat junioren Henk Poelman 06-15045652 wedstrijdsecretarisjunioren@bsvv.nl
Scheidsrechterscoördinator Anneke de Groot   alandegroot@ziggo.nl

 

Financiële zaken
Bestuurslid Arjan Tuin 06-23112303 financielezaken@bsvv.nl
Commissielid financiële zaken Louis Smit    
Commissielid financiële zaken Jolanda Warries    
Commissielid financiële zaken Jaap Hoogeveen    
Commissielid financiële zaken (kascommissie) Martijn Hemmes    
Commissielid financiële zaken (kascommissie) Niek Beenker    
Ledenadministratie Thomas Blink   ledenadministratie@bsvv.nl
Sponsorcommissie Marten Homan 06-46635649 sponsoring@bsvv.nl
Sponsorcommissie Gerard Gelling   sponsoring@bsvv.nl
Sponsorcommissie Thomas Blink   sponsoring@bsvv.nl

 

Seniorenzaken
Bestuurslid Chris van Burum   seniorenzaken@bsvv.nl
Consul Jaap de Vries    
Hoofdtrainer Hans Kamphuis    
Verzorger Gert Koerts    

 

Jeugdzaken
Bestuurslid Nico Hoogeveen (a.i.)   jeugdzaken@bsvv.nl
Jeugdcoördinator JO17, MO17 Wybe Jan de Vries   coordinatorjo14-17@bsvv.nl
Jeugdcoördinator JO13, JO15 Henk Louwes jr.   coordinatorjo11-12@bsvv.nl
Jeugdcoördinator kabouters, JO9, JO11, MO11 Niels Hendriks   coordinatorjo8-9@bsvv.nl
Coördinator evenementen en toernooien Wim Klaucke 06-51891544 cet@bsvv.nl

 

Algemene zaken
Bestuurslid Thomas Klein Bramel a.i.   algemenezaken@bsvv.nl
Voorzitter kantinecommissie Thomas Klein Bramel   kantinezaken@bsvv.nl
Lid kantinecommissie (inkoop) Claudia Bouman   kantinezaken@bsvv.nl
Lid kantinecommissie Kimberley de Jong   kantinezaken@bsvv.nl
Algemene zaken
Bestuurslid Marten Homan 06-46635649 algemenezaken@bsvv.nl
Club van 50 Marten Homan   clubvan50@bsvv.nl
Onderhoud Dirk Been    
Materiaalbeheer Henk Louwes sr.   materiaalbeheer@bsvv.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!