Organisatie BSVV

Organisatie BSVV

 

Bestuurs- en commissieleden BSVV
Voorzitter
Voorzitter Dhr. N. Hoogeveen   voorzitter@bsvv.nl
Vertrouwenspersoon Dhr. W. Klaucke 06-51891544 spssmilde@hetnet.nl
Webmaster Dhr. R. Offereins   webmaster@bsvv.nl
Reclame-tv kantine Dhr. L. de Boer    
Programmaboekje Dhr. J. Radix    

 

Secretaris/ vice voorzitter
Secretaris/ vice voorzitter Mw. M. Mulder   secretaris@bsvv.nl
Wedstrijdsecretariaat senioren Dhr. R. Offringa 06-34382785 wedstrijdsecretarissenioren@bsvv.nl
Wedstrijdsecretariaat junioren Dhr. H. Poelman 06-18255552 wedstrijdsecretarisjunioren@bsvv.nl
Scheidsrechterscoördinator Mw. A. de Groot   alandegroot@ziggo.nl

 

Financiële zaken
Bestuurslid Dhr. A. Tuin 06-23112303 financielezaken@bsvv.nl
Commissielid financiële zaken Dhr. L. Smit    
Commissielid financiële zaken Mw. J. Warries    
Commissielid financiële zaken (kascommissie) Dhr. M. Hemmes    
Ledenadministratie Dhr. T. Blink   ledenadministratie@bsvv.nl
Sponsorcommissie Dhr. M. Homan 06-46635649 sponsoring@bsvv.nl
Sponsorcommissie Dhr. G. Gelling   sponsoring@bsvv.nl
Sponsorcommissie Dhr. T. Blink   sponsoring@bsvv.nl

 

Seniorenzaken
Bestuurslid Dhr. C. van Burum   seniorenzaken@bsvv.nl
Consul Dhr. J. de Vries    
Hoofdtrainer Dhr. H. Kamphuis    
Verzorger Vacant    

 

Jeugdzaken
Bestuurslid Dhr. T. Spijk   jeugdzaken@bsvv.nl
Jeugdcoördinator JO15, JO17, MO17 Dhr. N. Hoogeveen   coordinatorjo14-17@bsvv.nl
Jeugdcoördinator JO13 Dhr. H. Louwes jr.   coordinatorjo11-12@bsvv.nl
Jeugdcoördinator kabouters, JO9, JO11, MO11 Dhr. N. Hendriks   coordinatorjo8-9@bsvv.nl
Coördinator evenementen en toernooien Dhr. W. Klaucke 06-51891544 cet@bsvv.nl

 

Algemene zaken
Bestuurslid Dhr. T. Klein Bramel a.i.   algemenezaken@bsvv.nl
Voorzitter kantinecommissie Dhr. T. Klein Bramel   kantinezaken@bsvv.nl
Lid kantinecommissie (inkoop) Mw. C. Bouman   kantinezaken@bsvv.nl
Lid kantinecommissie Mw. K. de Jong   kantinezaken@bsvv.nl
Algemene zaken
Bestuurslid Dhr. M. Homan 06-46635649 algemenezaken@bsvv.nl
Club van 50 Dhr. M. Homan   clubvan50@bsvv.nl
Onderhoud Dhr. D. Been    
Materiaalbeheer Dhr. H. Louwes sr.   materiaalbeheer@bsvv.nl

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!